JUMP SPORT CUP BMX & 4X 12.–13. Apríla 2008: Výsledky Slovenského pohára BMX

1. kolo Slovenského pohára BMX, sobota 12. 4. 2008

Kategória do 6 rokov
1. Jakub Krnáč, Liptovský Mikuláš
2. Alžbeta Blahová, CK Junior Trnava

Kategória 7–8 rokov
1. Peter Janičina, Liptovský Mikuláš
2. Klaudia Polakovičová, BMX klub Rača Bratislava
3. Patrik Švondra, Liptovský Mikuláš
4. Šimon Blaha, CK Junior Trnava

Kategória 9–10 rokov
1. Adam Rojček, BMX klub Podbreziny Liptovský Mikuláš
2. Tomáš Molnár, Iuventa Bratislava
3. Michal Tuchyňa, Liptovský Mikuláš
4. Filip Zeman, CK Junior Trnava
5. Erik Török, Košický šarkan
6. Ján Fabián, BMX klub Košický Šarkaň
7. Jakub Ivan, Košický šarkan
8. Dušan Kolár, Rača

Kategória 11–12 rokov
1. Tomáš Kupec, BMX klub Košický Šarkaň
2. Bruno Grznár, IUVENTA Bratislava
3. Martin Holcbark, Košický Šarkaň
4. Róbert Kozma, Košický Šarkaň
5. Lukáš Kružliak,Podbreziny L.Mikuláš
6. Matej Poráč, Košický Šarkaň
7. Jakub Oška, BMX klub Rača

Kategória 13–14 rokov
1. MIchal Tomčo, BMX klub Košický Šarkaň
2. Jakub Noel Adásek, Dunajská Lužná
3. Richard Tiefenbach, Twister Modra

Kategória 15–16 rokov
1. František Lami, Košický Šarkaň
2. Patrik Polakovič, BMX klub Rača
3. Juraj Klein, IUVENTA Bratislava
4. Viktor Valachovič, Twister Modra
5. Jakub Blaha, Trnava
6. Ivan Hovorka, BMX klub Rača
7. Radka Šabíková, BMX klub Rača

Kategória juniori/muži
1. Marek Papp, BMX klub Rača
2. Martin Kotleba, Trnava
3. Milan Pokorný, BMX klub Rača

Kategória Cruiser
1. Michal Lami, Jump Sport
2. Martin Maurer, Košický Šarkaň
3. Erik Achs, BMX klub Rača

2. kolo Slovenského pohára BMX, nedeľa 13. 4. 2008

Kategória do 6 rokov
1. Jakub Krnáč, Liptovský Mikuláš
2. Alžbeta Blahová, CK Junior Trnava

Kategória 7–8 rokov
1. Peter Janičina, Liptovský Mikuláš
2. Klaudia Polakovičová, Rača
3. Patrik Švondra, Liptovský Mikuláš
4. Blaha Šimon, CK Junior Trnava

Kategória 9–10 rokov
1. Adam Rojček, Liptovský Mikuláš
2. Tomáš Molnár, Iuventa Bratislava
3. Filip Zeman, CK Junior Trnava
4. Michal Tuchyňa, Liptovský Mikuláš
5. Erik Török, Košický šarkan
6. Ján Fabián, Košický šarkan
7. Kolár Dušan, Rača
8. Jakub Ivan, Košický šarkan

Kategória 11–12 rokov
1. Tomáš Kupec, Košický Šarkaň
2. Lukáš Kružliak, Podbreziny L.Mikuláš
3. Matej Poráč, Košický Šarkaň
4. Martin Holcbar, Košický Šarkaň
5. Róbert Kozma, Košický Šarkaň
6. Bruno Grznár, IUVENTA Bratislava

Kategória 13–14 rokov
1. Michal Tomčo, Košický Šarkaň
2. Jakub Noel Adásek, Dunajská Lužná
3. Richard Tiefenbach, Twister Modra

Kategória 15–16 rokov
1. František Lami, Košický Šarkaň
2. Juraj Klein, IUVENTA Bratislava
3. Viktor Valachovič, Twister Modra
4. Patrik Polakovič, BMX klub Rača
5. Jakub Blaha, Trnava
6. Ivan Hovorka, BMX klub Rača
7. Radka Šabíková, BMX klub Rača

Kategória juniori/muži
1. Marek Papp, BMX klub Rača
2. Martin Kotleba, Trnava
3. Milan Pokorný, BMX klub Rača

Kategória Cruiser –29
1. Ján Ersek, ERBA Miloslavov
2. Michal Lami, Jump Sport
3. Martin Maurer, Košický Šarkaň

Kategória Cruiser 30+
1. Pavel Rojček, Podbreziny L.Mikuláš
2. Roman Tiefenbach, Twister Modra
3. Mikuláš Rapčan, BMX klub Rača
4. František Ersek, Erba Miloslavov
5. Juraj Zeman, CK Junior Trnava
6. Miloš Galla, CK Junior Trnava
7. Marek Blaha, Trnava
8. Ferdinand Vozár, Podbreziny L.Mikuláš