BMX & 4X 9.–10. septembra 2006: Výsledky – BMX

8. kolo Slovenského pohára BMX 2006, sobota 9. 9. 2006

Kategória 6–
1. Kristína Madarásová
2. Peter Janičina
3. Michal Zmajkovič
4. Klaudia Polakovičová

Kategória B7–8
1. Tomáš Molnár
2. Adam Rojček
3. Kevin Mareček
4. Michal Tuchyňa

Kategória B9–10
1. Patrik Madarás
2. Lukáš Kružliak
3. Tomáš Kupec
4. Fulai Csongor
5. Matej Vozár

Kategória B11–12
1. Michal Tomčo
2. Jakub Adásek
3. Dávid Mareček

Kategória B13–14
1. Matúš Zmajkovič
2. František Lami
3. Juraj Klein
4. Patrik Polakovič
5. Bujáki Bence
6. Hana Jergušová

Kategória B15–16
1. Jakub Brziak
2. Attila Oszgyáni
3. Roman Kristek
4. Marek Papp
5. Radka Sabíková

Kategória juniori, muži
1. Martin Kotleba
2. Milan Pokorný
3. Peter Záhorčák
4. Milan Ilkovič

Kategória cruiser 15–29
1. Erich Achs

Kategória cruiser masters 30+
1. Juraj Benko
2. Pavol Rojček
3. Mikuláš Rapčan
4. Ferdinand Vozár

9. kolo Slovenského pohára BMX 2006, nedeľa 10. 9. 2006

Kategória 6–
1. Kristína Madarásová
2. Michal Zmajkovič
3. Klaudia Polakovičová
4. Veronika Mattová
5. Peter Janičina

Kategória B7–8
1. Adam Rojček
2. Tomáš Molnár
3. Michal Tuchyňa
4. Kevin Mareček

Kategória B9–10
1. Tomáš Kupec
2. Lukáš Kružliak
3. Patrik Madarás
4. Fulai Csongor
5. Matej Vozár
6. Peter Matta

Kategória B11–12
1. Michal Tomčo
2. Jakub Adásek
3. Dávid Mareček

Kategória B13–14
1. Juraj Klein
2. Patrik Polakovič
3. František Lami
4. Matúš Zmajkovič
5. Bujáki Bence
6. Hana Jergušová

Kategória B15–16
1. Marek Papp
2. Jakub Brziak
3. Attila Oszgyáni
4. Radka Sabíková
5. Roman Kristek

Kategória juniori, muži
1. Peter Záhorčák
2. Martin Kotleba
3. Miroslav Kováč

Kategória cruiser 15–29
1. Erich Achs

Kategória cruiser masters 30+
1. Pavol Rojček
2. Mikuláš Rapčan
3. Ferdinand Vozár

SportPoint Cup v BMX, nedeľa 10. 9. 2006

Kategória N6–
1. Andrej Michal Duplinský
2. Dávid Vince
3. Slavo Radovan Smola
4. Daniel Oliver Sajták

Kategória N7–8
1. Pavol Tkáč
2. Peter Tkáč
3. Dávid Sidor
4. Veronika Koniarová
5. Ivan Jakub
6. Katarína Koniarová
7. Erik Torok
8. Marián Homola
9. Patrik Maďaran
10. Gabriel Bohunický
11. Dušan Sláma

Kategória N9–10
1. Richard Blaško
2. Šimon Tabačko
3. Lukáš Podracký

Kategória N11–12
1. Lukáš Hochel
2. Marek Laban
3. Július Hunyor
4. Patrik Štiavnický

Kategória N13–14
1. Vladimír Tukody
2. Jozef Lami
3. Michal Pajtaš
4. Martin Piga
5. Ondrej Homola

Kategória N17+
1. Martin Maurer
2. Laci Šipoš
3. Radoslav Matis
4. Peter Szabol
5. Róbert Roľa
6. Ľubomír Grega
7. Tomáš Cserei
8. Dávid Schauler
9. Peter Grohoľ
10. Štefan Mosin
11. Peter Jenčík
12. Martin Jerguš
13. Michal Kutý

Kategória open
1. Rasťo Pirman
2. Martin Kotleba
3. Jakub Brziak
4. Jožo Semančík
5. Attila Oszgyáni
6. Peter Záhorčák
7. Michal Lami
8. Marek Papp
9. Bence Bujaky
10. Ivan Sabó
11. Miroslav Kováč
12. Csongor Fulai